BARINDIRMA (HOSTING)

Netobil İnternet Teknolojileri; hosting başta olmak üzere sunduğu tüm hizmetlerde yüksek performansı ve güvenliği ön planda tutar. Firmamızın tüm sunucuları Türkiye lokasyonludur ve  altyapısını gerçek donanımlardan seçmiştir.

Hayata geçirdiğimiz ve danışmanlığını yürüttüğümüz tüm internet projeleri Dell ve Cisco marka rack tipi kurumsal sunucularda, yerden yükseltilmiş direkt olarak kabin soğutma sistemi ile maksimum soğutma sağlayarak özel kabinlerde barındırılmaktadır.

Sunucularımızda düzenli olarak yedek alınır. Yedekli altyapımız sayesinde donanım problemlerinde data kaybı yaşamazsınız.

Netobil; 365 gün boyunca günün her saati ve dakikası hizmet vermektedir. Hizmetlerinizle ilgili bir şikayetiniz olursa 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

 

kariyer koçluğu Prohan Mimarlık Kızılay TEOG kursu Eryaman kreşŞeker AmeliyatıHelikopter Kiralama Ankara rinoplasti Mide botoksu Reductil FX15 Ankara dershane basın bülteni ajansı Reductil Ankara avukat Ankara dershane Obesitrol FX15 Eryaman kreş Ankara avukatdershane ankara ankara mide balonu sis makinesi ankara ingiltere vizesi amerika vizesi ambar helikopter kirala Xenical Lida Reductol Ankara bina yönetimi Ankara web tasarım