E-TİCARET SİSTEMLERİ

Ekonomik e-ticaret sistemlerimizle ürünlerinizi dünyaya açın. Siz sadece arkanıza yaslanın ve keyfini çıkarın…

İstediğiniz sayıda sayfa, ürün ve kategori ekleyin : Geliştirdiğimiz e-Ticaret paketleri sayesinde yüzlerce ürüne sahip olsanız bile kullanıcı dostu panelimiz sayesinde bunları bir tıkla yönetebilirsiniz.

Çok sayıda ödeme yöntemi avantajı : Geliştirdiğimiz sistem sayesinde havale/EFT, kapıda ödeme, PayPal ve 9 farklı bankanın sanal POS sistemini kullanabilirsiniz. Siteniz, SSL güvenlik sertifikasıyla korunmaktadır ve müşterilerinizin kredi kart bilgileri kesinlikle sistemde tutulmaz.

Çoklu Dil Desteği : Netobil’in geliştirdiği e-ticaret paketlerinde 40’dan fazla dil desteği mevcuttur ve çok sayıda para birimini kullanarak ödeme alabilirsiniz.

SEO uyumu sayesinde üstlerde yer alın : Geliştirdiğimiz tüm kurumsal ve e-ticaret sistemleri Google başta olmak üzere tüm arama motorlarının algoritmasına uyumlu olarak tasarlanmıştır.

Yüksek hız, maksimum güvenlik : E-Ticaret siteniz Türkiye lokasyonlu sunucularda barındırılır ve her türlü internet saldırısına karşı 7/24 korunur.

FX15 reductol Meksika biber hapı LW6090 Lida Q7 zayıflama hapı batıkent dişçi Ankara rinoplasti bursa invisalign Ankara web tasarım bursa nilüfer diş polikliniği ankara kızılay dershane