E-TİCARET SİSTEMLERİ

Ekonomik e-ticaret sistemlerimizle ürünlerinizi dünyaya açın. Siz sadece arkanıza yaslanın ve keyfini çıkarın…

İstediğiniz sayıda sayfa, ürün ve kategori ekleyin : Geliştirdiğimiz e-Ticaret paketleri sayesinde yüzlerce ürüne sahip olsanız bile kullanıcı dostu panelimiz sayesinde bunları bir tıkla yönetebilirsiniz.

Çok sayıda ödeme yöntemi avantajı : Geliştirdiğimiz sistem sayesinde havale/EFT, kapıda ödeme, PayPal ve 9 farklı bankanın sanal POS sistemini kullanabilirsiniz. Siteniz, SSL güvenlik sertifikasıyla korunmaktadır ve müşterilerinizin kredi kart bilgileri kesinlikle sistemde tutulmaz.

Çoklu Dil Desteği : Netobil’in geliştirdiği e-ticaret paketlerinde 40’dan fazla dil desteği mevcuttur ve çok sayıda para birimini kullanarak ödeme alabilirsiniz.

SEO uyumu sayesinde üstlerde yer alın : Geliştirdiğimiz tüm kurumsal ve e-ticaret sistemleri Google başta olmak üzere tüm arama motorlarının algoritmasına uyumlu olarak tasarlanmıştır.

Yüksek hız, maksimum güvenlik : E-Ticaret siteniz Türkiye lokasyonlu sunucularda barındırılır ve her türlü internet saldırısına karşı 7/24 korunur.

kariyer koçluğu Prohan Mimarlık Kızılay TEOG kursu Eryaman kreşŞeker AmeliyatıHelikopter Kiralama Ankara rinoplasti Mide botoksu Reductil FX15 Ankara dershane basın bülteni ajansı Reductil Ankara avukat Ankara dershane Obesitrol FX15 Eryaman kreş Ankara avukatdershane ankara ankara mide balonu sis makinesi ankara ingiltere vizesi amerika vizesi ambar helikopter kirala Xenical Lida Reductol Ankara bina yönetimi Ankara web tasarım