İNTERNET REKLAMCILIĞI

Netobil Medya, uzmanlarıyla birlikte 100’den fazla firmaya internet reklamcılığı (Google, Yandex, Facebook, Instagram) hizmeti sunmaktadır.

NEDEN İNTERNET REKLAMCILIĞI

ÖLÇÜLEBİLİR : Gerek Google, gerekse Facebook’un reklam raporlama özelliği her ihtiyacınıza cevap verebilecek niteliktedir. Kullanıcıların en çok hangi saatlerde / günlerde reklamınıza ilgi gösterdiği, bütçeden harcanılan tutar, lokasyon, anahtar kelime, coğrafya vb. tüm detayları görebilir ve reklamınızı bu istatistikler doğrultusunda şekillendirebilirsiniz.

HEDEF KİTLEYE DOĞRUDAN ERİŞİM : Google Adwords reklamcılığı hizmeti sayesinde, tanıtmak / satmak istediğiniz ürünü doğrudan o spesifik anahtar kelimeyi arayan kullanıcılara gösterebilirsiniz. Örneğin, bir müzik mağazası sahibisiniz ve Ankara ili sınırları içerisinde yaşayanlara ulaşmak istiyorsunuz. Vereceğiniz reklamı Google’da “ankarada ucuz gitar” yazanlara gösterebilirsiniz. Anahtar kelimeleri siz belirliyorsunuz ve şeffaf yönetim paneli sayesinde hangi kelimeye ne kadar para harcandığını görebiliyorsunuz.

BÜTÇEYİ SİZ BELİRLİYORSUNUZ :  Günlük dilerseniz 10 TL, dilerseniz 150 TL tutarında reklam verin. Bütçeniz ölçüsünde reklam verebilir ve dönüş alabilirsiniz. Sadece birkaç dakika içerisinde reklamınızı yayınlayabilir ve potansiyel müşterilerinize dokunabilirsiniz.

kariyer koçluğu Prohan Mimarlık Kızılay TEOG kursu Eryaman kreşŞeker AmeliyatıHelikopter Kiralama Ankara rinoplasti Mide botoksu Reductil FX15 Ankara dershane basın bülteni ajansı Reductil Ankara avukat Ankara dershane Obesitrol FX15 Eryaman kreş Ankara avukatdershane ankara ankara mide balonu sis makinesi ankara ingiltere vizesi amerika vizesi ambar helikopter kirala Xenical Lida Reductol Ankara bina yönetimi Ankara web tasarım